Výsledky

Výsledky v roce 2018


(Nastoupilo rekordních 30 týmů)

1. Filip Hejzlar a Daiqi Černá luna, 24 a ½ bodů
2. Zdeňka Koubíková a Izabell z Letinské kovárny, 23 bodů
3. Jana Šmejkalová a Penelope Mag z Gipova, 22 bodů
4. Markéta Hampová a Dory Tapro, 21 bodů
4. Jana Šmejkalová a Aranell Bozdrs Voronda Nildo, 21 bodů
5. Kateřina Dobiášová a Little Rock z Boršova, 20 a ¾ bodů
6. Lukáš Koudela a Baltic od Medvědí jámy, 19 a ½ bodů
7. Veronika Jedlinská a Inessie z Letinské kovárny, 19 bodů
8. Lucie Kalašová a Andy z Malého údolí, 18 bodů
9. Věra Vacková a Logar z Boršova, 17,5 bodů
9. Lenka Šmejkalová a Fornost Erain Voronda Nildo, 17,5 bodů
9. Kateřina Mohapelová a Mon Cheri z Malého údolí, 17,5 bodů
9. Vojtěch Miláček a Emerwen Voronda Nildo, 17,5 bodů
10. Vít Šafařík a Daeron Voronda Nildo, 17 bodů
10. Zdeňka Koubíková a Elodie Černá luna, 17 bodů
11. Jana Harmanová a Falmarin Voronda Nildo, 16 a ½ bodů
11. Markéta Tandlerová a Faramir Falco Voronda Nildo, 16 a ½ bodů
12. Jiří Holeček a Mefisto z Letinské kovárny, 16 bodů
13. Lucie Kalašová a Anytime ze Zdonína, 15,5 bodů
13. Jana Svrčková a Molly od Strážné skály, 15,5 bodů
13. Jana Šmejkalová a Alcarin Voronda Nildo, 15,5 bodů
14. Helena Hodaňová a Ejmi od Perlového potoka, 15 bodů
15. Jana Žižková a Heron Vigilo, 14 a ½ bodů
15. Markéta Vochozková a Celebrían Cassy Voronda Nildo, 14 a ½ bodů
16. Irena Tylová a Finwe Ari Voronda Nildo, 13,5 bodů
16. Vlasta Galisová a Agnes Badaluhami, 13,5 bodů
17. Libuše Votrubová a Griffin Vigilo, 13 bodů
18. Eva Prášková a Chitwan Vigilo, 11 a ¾ bodů
Nehodnocen: Jan Uher a Rony z Dašického zátiší (odjeli v průběhu)
Nehodnocen: Blanka Rejšková a Euforia Černá luna (odjeli v průběhu)


Výsledky v roce 2017

1. Marcela Schwarzová a Cisco od Minurky
2. Veronika Jedlinská a Inessie z Letinské kovárny
3. Marcela Karenová a Princess z Gipova
4. Kateřina Mohapelová a Mon Cheri z Malého údolí
5. - 6. Robin Pilař a Aexel z předhůří Chřibů
5. - 6. Jolana Trojáčková a Daiqi Černá luna
7. Denisa Svobodová a Forwood Preberry
8. Zdeňka Koubíková a Olivie z Gipova
9. Vojtěch Miláček a Emerwen Voronda Nildo
10. Zdeňka Koubíková a Izabell z Letinské kovárny
11. - 12. Lukáš Koudela a Baltic od Medvědí jámy
11. - 12. Denisa Svobodová a Dustin Lužanské hvozdy
13. Tereza Mohapelová a Baff Rosa white
14. - 16. Vít Šafařík a Daeron Voronda Nildo
14. - 16. Karel Růžička a Dragon Černá luna
14. - 16. Eva Prášková a Chitwan Vigilo
17. Kateřina Kudibalová a Dody Černá luna


Výsledky v roce 2016

1. Tereza Mohapelová a Baff Rosa white
2. Tereza Ondráčková a Flanders Preberry
3. Lucie Kocarová a Aisha Chodským drahokam
4. Marcela Schwarzová a Cisco od Minurky
5. Marie Lungová a Woody z Dašického zátiší
6. - 7. Marie Lungová a Akira Draugluin
6. - 7. Robin Pilař a Amanda Prácheňský poklad
8. Štěpánka Ježková a Argo z Vrchu slávy
9. Michael Fried a Farí Preberry
10. Robin Pilař a Aexel z Předhůří Chřibů
11. Kristýna Růžičková a Ashley Tlapky v rose
12. - 14. Zbyněk Syrovátka a Messi Vita canina
12. - 14. Eva Bobeničová a Natiel Vita canina
12. - 14. Jiří Kraus a Orchidea Lukato Gold
15. Milan Mostek a Eimi Agi Eimiporti
16. Kateřina Mohapelová a Mon Cheri z Malého údolí
17. Šárka Sůvová a Filli Magic Inferno
18. Trachtovi a Forrest Preberry
19. Sylva Jančová a Ištar Vita canina
20. Martina Rindová a Abri Ro-Ga pair